Wycieczka do Janowa Lubelskiego 2019

     W poniedziałek 17.06.2019 wychowankowie gr.II oraz kilku chłopców z innych grup (III i VI), pod opieką wychowawców gr. II -p. Łukasza W., p. Madzi, p. Kasi oraz wychowawcy gr. VI p. Łukasza P. wyjechała na wycieczkę do Janowa Lubelskiego. Ups ... przecież sami nie mogliśmy pojechać rzecz jasna. Jak zawsze nad bezpieczeństwem jazdy czuwał nasz niezawodny Pan Krzyś - kierowca :-D.

    Na miejscu okazało się, że pierwszą atrakcją wycieczki jest .... PAINTBALL!!! Chłopaki byli baaardzo podekscytowani. Kilka wyjaśnień i wskazówek odnośnie bezpiecznej zabawy i wszyscy ruszyli w las. Zabawa była udana, co można było wywnioskować po radości na twarzy. Dla niektórych wychowanków była to nie lada gratka! Następną atrakcją był przejazd SAMOCHODAMI TERENOWYMI. Ale to nie koniec atrakcji. Panowie kierowcy zaplanowali dla nas "leśną niespodziankę" w postaci przejazdu przez leśne mini jeziorko!!! Oj działo się działo :-). Potem jeszcze kąpiel w bajorku błotnym, szybkie suszenie w piasku i nasi wychowankowie byli gotowi, zwarci i przygotowani do następnej atrakcji - PARK LINOWY. Łażenie po drzewach w innym wydaniu z asekuracją też jest super. Niektórzy mieli obawy, czy sobie poradzą na wysokości, ale z pomocą instruktora odwaga powróciła ;-). Na koniec dnia mogliśmy odpocząć przy ognisku, zajadając się pieczonymi kiełbaskami. 

     Ale cóż ... co fajne szybko się kończy i przyszedł czas na powrót. Jak zawsze pozostaną super wspomnienia i oczywiście fotograficzna pamiątka.

                                                                                                                                                               Magdalena Pluta