30-lecie Stowarzyszenia MONAR

Dziś Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień MONAR w Puławach świętowała swoje 30 lecie. W obchodach tego podniosłego wydarzenia wziął udział dyrektor MOW p. Dawid Gutek.
W imieniu społeczności Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Aleksandra Kamińskiego w Puławach dziękujemy za to, że dzięki doskonale wykwalifikowanemu zespołowi, dużemu doświadczeniu oraz stałemu kształceniu się w dziedzinie pomocy osobom uzależnionym, jesteście w stanie pomagać naszym wychowankom.
Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930