Dzisiaj reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego pod opieką pani Marty Kędry uczestniczyła w obchodach 78. rocznicy śmierci Witolda Pileckiego. Była to ważna lekcja historii, patriotyzmu i pamięci o bohaterach, którzy poświęcili swoje życie dla Ojczyzny. Uczestnictwo w uroczystości było okazją do oddania hołdu rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu oraz godnego reprezentowania naszej placówki. 🇵🇱🕯️












