Dyskoteka andrzejkowa

W dniu wczorajszym wychowankowie naszej placówki skorzystali z zaproszenia i pojechali do zaprzyjaźnionego ośrodka w Wierzbicy na dyskotekę andrzejkową. Zabawa była wyśmienita, uśmiechy nie schodziły wszystkim z twarzy. Były tańce, „randka w ciemno” i przepyszny poczęstunek, który przygotowały dziewczęta.

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930