🎬🍦 DZIEŃ DZIECKA spędziliśmy wyjątkowo! Wybraliśmy się do Mediateki na seans filmowy, który dostarczył nam wielu emocji i uśmiechu. Po filmie przyszedł czas na słodki akcent – pyszne lody, które były doskonałym zwieńczeniem wspólnego wyjścia.
To był dzień pełen radości, dobrej zabawy i miłych chwil spędzonych razem. Dziękujemy pracownikom Mediateki z gościnność 😘

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930