Kadra Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. A. Kamińskiego w Puławach w składzie pani dyrektor dr. G. Jasiakiewicz, p. A. Czerniak i p. W. Miszczak w dniu 22 maja 2026 r uczestniczyła w Szkoleniu I Konferencji Oświatowej w Powiecie Puławskim w Zespole Szkół im . Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Celem konferencji było podsumowanie udziału w projekcie Ośrodka Rozwoju Edukacji ,,Cyfrowy rozwój oświaty w jednostkach samorządu terytorialnego – szkolenia i doradztwo dla kadry JST” oraz określenie dalszej ścieżki działań i rozwoju.












