Kolejna wizyta w schronisku

,, PAMIĘTAMY, WSPIERAMY, POMAGAMY”
Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. A . Kamińskiego w Puławach w dniu dzisiejszym tj. 08.05.2025 r .w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z jego opiekunem p. Wiolą odwiedzili swoich przyjaciół w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Puławach. Godziny tam spędzonę uświadamiają naszym wychowankom jak bardzo bezdomne psy potrzebują wsparcia, czułości i ciepła. Uczą przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych dla których domem jest niestety schronisko.
Wiola Miszczak

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930