„Miło, że pytasz”

„Miło, że pytasz” to gra konwersacyjna, która wspiera budowanie relacji, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i otwartość w rozmowach. Dzięki różnorodnym pytaniom inspiruje do refleksji, wymiany opinii oraz lepszego poznania siebie i innych. W dniu dzisiejszym wychowankowie grupy V dzięki grze mieli możliwość dowiedzieć się o sobie czegoś więcej oraz pogłębiać relacje.

 

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930