Nasza kadra uczestniczyła w konferencji „Młodzi w kryzysie? Młodzi w sile” organizowanej w Kielcach przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Podczas spotkania eksperci, pedagodzy i psychologowie rozmawiali o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży oraz o tym, jak szkoła może szybciej dostrzegać kryzysy emocjonalne i skutecznie wspierać młodych ludzi. Zwrócono również uwagę na rosnącą skalę problemów psychicznych wśród uczniów, przewlekły stres oraz potrzebę większej obecności psychologii i psychiatrii w szkołach.







