Najlepsi uczniowie nagrodzeni

W dniu dzisiejszym wychowankowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w pierwszym półroczu, otrzymali z rąk pani dyrektor Grażyny Jasiakiewicz serdeczne gratulacje oraz nagrody/upominki. Nie zabrakło również życzeń dalszych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji z kolejnych osiągnięć. 👏🎓

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930