„Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”

W dniu wczorajszym Dyrektor oraz kadra Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Aleksandra Kamińskiego w Puławach wzięli udział w: konferencji pod hasłem “Nieletni jako podmiot resocjalizacji w ujęciu międzyresortowym”, zorganizowanej przez Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Sprawiedliwości.
Zaproszenie przyjęli miedzy innymi: Minister Paulina Piechna-Więckiewicz, Sędzia Anna Maria Wesołowska, dr Ewa Dawidziuk, dr n. med. Aleksandra Lewandowska oraz prof. dr hab. Marek Konopczyński.

Ważnym punktem spotkania był panel dyskusyjny nt. “Wyzwania współczesnej resocjalizacji nieletnich”.

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930