Prace remontowe w gr. I

Grupa pierwsza pod opieką Dominiki wzięła sprawy w swoje ręce! 💪🎨 Wychowankowie z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem uczestniczyły w odświeżaniu naszej świetlicy – było malowanie, odnawianie i wspólna praca nad tym, aby nasze miejsce stało się jeszcze piękniejsze i bardziej przyjazne. To był czas pełen kreatywności, współpracy i świetnej zabawy. Jesteśmy dumni z zaangażowania i efektów naszej wspólnej pracy! 👏😊

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930