Dzisiaj nasi wychowankowie wyruszyli na wyjątkowy rajd pieszy do Parchatki. Trasa prowadziła malowniczymi wąwozami, a łącznie pokonaliśmy aż 20 kilometrów! Było trochę zmęczenia, dużo śmiechu i jeszcze więcej dobrej energii oraz śpiewu 💪😊
Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnego ogniska i pieczonej kiełbaski, bo po takim dystansie smakowała podwójnie! 🔥🌭
Serdeczne podziękowania kierujemy do Karczma Parchatka za udostępnienie miejsca i życzliwe przyjęcie naszej grupy.
To był dzień pełen ruchu, integracji i świetnej atmosfery. Nogi trochę bolą, ale wspomnienia zostaną na długo! 👣😄









































