W tegorocznym Rajdzie w Wierzbicy pod opieką p. Bożeny Górczyńskiej wzięło udział 10 wychowanków naszego ośrodka. Trasa przebiegała przez malownicze tereny, a uczestnicy mieli okazję do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wszyscy wykazali się zaangażowaniem i dobrym humorem, a rajd przebiegł w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930