Słodkości w grupie II

Któż z nas nie lubi przekąsić czegoś słodkiego między posiłkami?😋
Słodkości 🍰 – to rozkosz dla podniebienia i potężna dawka pozytywnej energii. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych łakocie potrafią poprawić nam humor nawet po najbardziej ciężkim dniu😊.
Dwóch naszych wychowanków przygotowało pyszny deser… niestety okazał się zbyt dobry – i tak jak szybko powstał- tak i szybko zniknął 🤭

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930