Spotkanie z Policją Puławską w ramach kampanii Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

💙 Spotkanie z Policja Puławska w ramach kampanii Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę 💙

Dziś w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszkami Komendy Powiatowej Policji w Puławach, zorganizowane w ramach kampanii społecznej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

👮‍♀️ Policjantki rozmawiały z naszą młodzieżą o różnych formach przemocy – fizycznej, psychicznej, słownej, seksualnej, ekonomicznej i cyberprzemocy.
Omówiły także konsekwencje prawne takich zachowań oraz odpowiedzialność młodych osób za popełniane czyny.

Spotkanie miało charakter profilaktyczny i edukacyjny – pomogło nam lepiej zrozumieć, jak ważne są odpowiedzialne decyzje, wzajemny szacunek i reagowanie na przemoc.

🙏 Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszkom KPP Puławy za cenne informacje, otwartość i zaangażowanie!
To było inspirujące i bardzo potrzebne spotkanie dla całej naszej społeczności 💬💪

#MOWPuławy #KPPPuławy #DajemyDzieciomSiłę #Profilaktyka #Bezpieczeństwo #StopPrzemocy #Odpowiedzialność

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930