W dniu dzisiejszym grupa wychowanków razem z Panią Anią, Panią Dagmarą i Panem Krzysztofem miała okazję odwiedzić Teatr Kamienica w Warszawie, gdzie obejrzeli spektakl ‘Wszechmocni w sieci’. Było to wyjątkowe doświadczenie pełne emocji i inspiracji. Mieli szansę poczuć magię teatru i zobaczyć, jak sztuka może dotykać ważnych, współczesnych tematów.

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930