Klasy I branżowe MM i ŚL oraz chętne osoby uczestniczyły w warsztatach „Etyka pracy” zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery przy OHP. Zajęcia miały na celu rozwijanie postaw odpowiedzialności, uczciwości i zaangażowania w środowisku pracy. Podczas zajęć chłopcy poznali zasady właściwego zachowania w relacjach zawodowych, znaczenie kultury osobistej oraz współpracy w zespole. Warsztaty pomagały również w budowaniu świadomości praw i obowiązków pracownika oraz przygotowywały młodzież do aktywnego i odpowiedzialnego wejścia na rynek pracy. Dziękujemy P. Annie i Dorocie doradcom zawodowym MCK OHP













