Wizyta w Puławskim Centrum Weterynaryjnym

Dziś wychowankowie grupy 6 mieli okazję odwiedzić Puławskie Centrum Weterynaryjne, gdzie zostaliśmy serdecznie przyjęci przez lek. wet. Julię oraz panią technik Agatę. Dziękujemy za poświęcony czas, ciekawe oprowadzenie oraz możliwość poznania codziennej pracy lekarza weterynarii „od kuchni”.
Takie wyjścia mają ogromną wartość wychowawczą i profilaktyczną. Pozwalają rozwijać kompetencje społeczne wychowanków, uczą odpowiedzialności, empatii oraz właściwego stosunku do zwierząt. Bezpośredni kontakt ze środowiskiem pracy sprzyja także budowaniu motywacji do rozwoju własnych zainteresowań i planowania przyszłości zawodowej.
To było bardzo wartościowe i inspirujące doświadczenie dla naszej młodzieży 🐾

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930