Wizyta w Urzędzie Miasta w Puławach

Dziś nasza młodzież miała wyjątkową okazję odwiedzić Urząd Miasta i spotkać się z Pawłem Majem – Prezydentem Miasta Puławy oraz Grzegorzem Nowosadzkim – Wiceprezydentem Puław.
Podczas rozmowy poruszono tematy dotyczącyle życia młodzieży w naszym mieście, a uczniowie mogli zadać swoje pytania i podzielić się własnymi spostrzeżeniami i historiami.

Na zakończenie wizyty otrzymaliśmy piękne kalendarze – serdecznie dziękujemy za ten miły gest! Złożyliśmy również życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

To była inspirująca i pełna wrażeń wizyta, która na długo pozostanie w naszej pamięci! 🎄✨

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930