Wycieczka do Lublina na tor gokartowy

W dniu dzisiejszym Gr I pod opieką p.Dominiki i p. Krzysia miała przyjemność uczestniczyć w wycieczce na tor gokartowy Cartmax Kryty Tor Kartingowy Lublinie.

Wszyscy uczestnicy mieli niezapomniane wrażenia! Emocji było dużo, a rywalizacja na torze dostarczyła nam wielu radości i adrenaliny. Wspólna zabawa sprzyjała integracji grupy i stworzyła wyjątkowe wspomnienia.

Dziękujemy opiekunom za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia!

Comments are closed.
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930