Wycieczka Koła Cyklistów

🚴‍♀️ Wycieczka Koła Cyklistów 🚴‍♂️
Korzystając z pięknej, słonecznej pogody w piątek wybraliśmy się na wycieczkę rowerową razem z naszymi opiekunami — p. Łukaszem i p. Krzysztofem. Zwiedzaliśmy okolicę, aktywnie odpoczywając po całym tygodniu nauki i łapiąc ostatnie wrześniowe promienie słońca. 🌞🚴‍♀️🌳

To był świetny czas na integrację, ruch i relaks na świeżym powietrzu! 💛

Comments are closed.
OSTATNIE WPISY
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930