🚴♀️ Dzisiejszy wyjazd naszego Koła Cyklistów za nami!
Piękna pogoda, świetna atmosfera i 21 km wspólnie przejechanej trasy 💪☀️
Było aktywnie, radośnie i oczywiście nie zabrakło dobrego humoru 😊
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną jazdę i już czekamy na kolejne rowerowe spotkanie! 🚲













