X Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Wędkarstwie Spławikowym – Rudy Śląskie 2024

W niedzielę 16 czerwca w Rudach Śląskich odbyła się X, jubileuszowa edycja zawodów wędkarskich młodzieżowych ośrodków wychowawczych o tytuł najlepszych – w dyscyplinie spławikowej. Na starcie stanęło 6 drużyn wędkarskich z młodzieżowych ośrodków wychowawczych z całej Polski.

Nie mogło zabraknąć również naszej drużyny wędkarskiej, która po ostatnich sukcesach w “feederze”, tym razem chciała zmierzyć się w “spławiku”.
Rywalizacja była niezwykle zacięta, gdyż tegoroczna, jubileuszowa jak zaznaczył organizator edycja obfitowała w cenne do zdobycia nagrody. Ogromnym utrudnieniem okazała się pogoda, która nie rozpieszczała startujących. Ponad połowę czasu trwania zawodów padał deszcz, który niejednokrotnie zniechęcał niektórych zawodników.
Opracowana taktyka i determinacja naszych zawodników, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, pozwoliła osiągnąć zamierzony cel. Ważenie przez sędziego złowionych podczas zawodów ryb, jednoznacznie wskazało że prowadzimy. Ogłoszenie przez organizatora wyników potwierdziło nasze przypuszczenie. Nasza drużyna w tej edycji zdobyła I miejsce i tytuł tegorocznego Mistrza Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Wędkarstwie Spławikowym. Dodatkowo jesteśmy dumni że, nasz zawodnik Bartosz Jakubiuk był najlepszy w klasyfikacji indywidualnej i złowił największą rybę zawodów. Natomiast drugi nasz zawodnik Krzysztof Szczepański zajął indywidualnie 3 miejsce.
Dziękujemy MOW Rudy za zaproszenie.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie naszej drużyny wędkarskiej, w tym Panu Grzegorzowi Musiał za to że, za każdym razem możemy liczyć na zaopatrzenie nas w przynęty wędkarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obserwuj nas na FB
Facebook Pagelike Widget
OSTATNIE WPISY
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Obserwuj nas na FB