XXI Mistrzostwa Polski MOW w piłkarskich szóstkach na boiskach trawiastych

We wtorek, 11.06.2024 r. na boiskach MOSiR w Puławach odbyły się XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w piłkarskich szóstkach na boiskach trawiastych. Kolejny raz nasza Placówka była organizatorem tego wydarzenia. To właśnie do Puław przyjechały najlepsze drużyny z całej Polski wyłonione w drodze eliminacji. W zawodach wzięło udział 6 drużyn: MOW Jaworze, MOW Gostchorz, MOW Rzepczyno, MOW Kolonia Ossa, MOW Krzepice i gospodarz MOW Puławy. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Zwycięzcami turnieju zostali wychowankowie z MOW w Rzepczynie, drugie miejsce przypadło drużynie MOW z Kolonii Ossa, a trzecie MOW z Krzepic.

Podczas wydarzenia udało się wyłonić najzdolniejszych i najlepszych zawodników. Najlepszym bramkarzem został Maksymilian Fitał z Jaworza. Królem strzelców został Bartosz Moroniek z Gostchorza. MVP XXI Mistrzostw Polski MOW w Piłkarskich Szóstkach na boiskach trawiastych został Mikołaj Szweredzki z Rzepczyna.